У багатоповерхівці у Рівному з’явився wi-fi «Слава росії»: СБУ взялися шукати власника

Це виявили нещодавно

У Рівному один з мешканців багатоповерхівки на вулиці Богоявленській виявив дивну інтернет-мережу. З власних джерел Радіо Трек стало відомо, що у під’їзді телефон рівнянина «зловив» wi-fi «Glory To Russia (Слава росії)».

Для підключення до мережі не треба паролю, тобто, користування інтернетом вільне.

Заявник звернувся з цією інформацією до поліції. Тепер справу розслідує СБУ Рівненщини.

Радіо Трек стежить за ситуацією.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень