Тюрми та СІЗО України – напівпорожні

Сьогодні стали відомі несподівані факти

Кількість засуджених в Україні скоротилась зі 140 до 70 тисяч.

Про це під час виступу на спільній колегії Мін'юсту і МВС повідомила перший заступник міністра юстиції Наталія Севостьянова, - інформує "112 Україна".

Прийняття нового Кримінально-процесуального кодексу дозволило скоротити кількість засуджених удвічі: зі 140 до 70 тисяч.

За словами Наталії Севостьянової, спочатку система була розрахована на 220 тисяч осіб.


"Зверніть увагу на те, що вдвічі зменшилася кількість засуджених після прийняття нового Кримінально-процесуального кодексу. З кількості 140 тис. ми зараз маємо 70 тис. осіб разом - і в СІЗО, і в установах виконання покарань. А взагалі ця радянська система була розрахована на 220 тисяч ліжко-місць у бараках, у барачній системі. І після прийняття закону Савченко також триває тенденція до зменшення кількості осіб, які перебувають в установах виконання покарань", - повідомила Севостьянова.


За її словами, є проблема наповненості СІЗО.

"На сьогоднішній день вони заповнені на 63%, цей відсоток більше в слідчих ізоляторах, бо недосконала судова система, і деякі люди перебувають там дуже довго", - заявили в Мін'юсті.

Така наповнюваність пенітенціарних закладів України може свідчити лише про одне. Про те, що злочинців масово випустили на свободу. Вочевидь, з метою економії урядових витрат.

Де можуть знайти себе злочинці у сьогоднішньому світі?...Про це у Мін'юсті не повідомляють.

 

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень