Тюрми та СІЗО України – напівпорожні

Сьогодні стали відомі несподівані факти

Кількість засуджених в Україні скоротилась зі 140 до 70 тисяч.

Про це під час виступу на спільній колегії Мін'юсту і МВС повідомила перший заступник міністра юстиції Наталія Севостьянова, - інформує "112 Україна".

Прийняття нового Кримінально-процесуального кодексу дозволило скоротити кількість засуджених удвічі: зі 140 до 70 тисяч.

За словами Наталії Севостьянової, спочатку система була розрахована на 220 тисяч осіб.


"Зверніть увагу на те, що вдвічі зменшилася кількість засуджених після прийняття нового Кримінально-процесуального кодексу. З кількості 140 тис. ми зараз маємо 70 тис. осіб разом - і в СІЗО, і в установах виконання покарань. А взагалі ця радянська система була розрахована на 220 тисяч ліжко-місць у бараках, у барачній системі. І після прийняття закону Савченко також триває тенденція до зменшення кількості осіб, які перебувають в установах виконання покарань", - повідомила Севостьянова.


За її словами, є проблема наповненості СІЗО.

"На сьогоднішній день вони заповнені на 63%, цей відсоток більше в слідчих ізоляторах, бо недосконала судова система, і деякі люди перебувають там дуже довго", - заявили в Мін'юсті.

Така наповнюваність пенітенціарних закладів України може свідчити лише про одне. Про те, що злочинців масово випустили на свободу. Вочевидь, з метою економії урядових витрат.

Де можуть знайти себе злочинці у сьогоднішньому світі?...Про це у Мін'юсті не повідомляють.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Микола Кульчинський

Микола Кульчинський

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень