«Ті, хто кричить про всесвітню змову — подивіться в його обличчя»: 47-річний лікар помер від коронавірусу

У чоловіка залишився трирічний син

Про це повідомила у Facebook директорка благодійного фонду "Корпорація монстрів" Катерина Ножевнікова:

"Максим Белінов був лікарем реанімації в 10-й міській лікарні Одеси та одним із контактних лікарів, які рятували пацієнта відділення, у якого згодом був виявлений коронавірус.

 

Тиждень медики інфекційної лікарні намагалися його врятувати. Але, на жаль, Максим пішов із цього світу. Сина у розквіті сил втратила літня мама".

Ножевнікова додала, що ще кілька лікарів відділення перебувають на самоізоляції.

"Всім, хто кричить про всесвітню змову, і всім, хто танцює зараз вечорами на дискотеках із криками "немає ніякого коронавірусу" – просто подивіться в обличчя Максиму. Йому було всього 47 років", – зазначила вона.

Нижче в коментарях Ножевнікова уточнила, що ще один лікар-реаніматолог 34 років також "перебуває в інфекційці на кисні".

Її повідомлення з моменту публікації набрав понад 6,7 тис. лайків, більш як 1,3 тис. коментарів і 5,4 тис. поширень.

У коментарях користувачі писали, що в лікарні не дотримувалися заходів безпеки. Родичі, які приходили до хворих, також не захищалися від інфекцій.

"Знаю історію померлого пацієнта не з чуток. У лікарні він був із березня! Знаю точно, що ні медики, які його обслуговували, ні родичі, які навідувалися, не використовували захист", – написала Ірина Соловйова.

 

"На превеликий жаль, наші лікарі не дотримуються заходів безпеки. У лютому в реанімації цієї лікарні та конкретно цьому лікарю я говорила, що в них прохідний двір і всі без масок.

 

Моїй мамі робили операцію. Наші медики здебільшого самі не вірять в COVID-19. Це такий рівень культури наших лікарів.

 

Зараз те ж саме в обласній лікарні: "прохідний двір, лікарі та медсестри без масок заходять до літніх пацієнтів, медики літні теж без масок, немає карантину, приходять провідувати з дітьми тощо". Але найжахливіше, що лікарі не дотримуються, і це зовсім розхолоджує людей. Така злочинна недбалість", – повідомила Олена Шестерікова.

Керівник міського відділу охорони здоров'я Одеси Олена Якименко розповіла, що спершу лікар-реаніматолог Максим Белінов чотири дні лікувався самостійно вдома, однак стан його здоров'я стрімко погіршувалося. Тож його госпіталізували. 

За інформацією obozrevatel.com

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

Більше оголошень