Що відомо про відкриття театрів та кінотеатрів після карантину

Вони запрацюють на останніх етапах виходу з карантину

Концертні організації, театри та кінотеатри відкриються на останніх етапах виходу з карантину. За попередніми прогнозами це станеться у липні, — повідомляє vgorode.ua посилаючись на коментар в.о. міністра культури та інформаційної політики Світлани Фоменко для УНІАН.

Нині, навіть не стільки ми, скільки головний санітарний лікар, не бачимо можливим відкрити для відвідування ні кінотеатри, ні концертні організації, ні театри. За підрахунками й у наших дискусіях, ми думаємо, що це вже приблизно четвертий-п'ятий етапи виходу з карантину, коли вже майже всі обмеження будуть скасовані, — підкреслила керівник Мінкульту.

При цьому Фоменко зазначила, що все буде залежати від епідеміологічної ситуації в Україні та навантаженні на медичну систему.

Черговий етап пом’якшення карантину в Україні відбудеться уже цієї п’ятниці 22 травня. Зокрема у столиці можуть дозволити роботу спортивних центрів, але без басейнів.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Знайдено спанієля

В районі с. Велика Омеляна знайдено собаку породи спанієль. Тому, хто загубив улюбленця, прохання зателефонувати:      

Більше оголошень