ON-LINE

Турецький полковник завів на Рівненщині сотні овець (ВІДЕО)

вівторок, 03 липня 2018
Займався бізнесом у Туреччині, Одесі та Києві, однак обрав для життя нашу область

Полковник із Туреччини Сабрі створив на Рівненщині сімейний бізнес – овечу ферму. Його родина проживає в Туреччині, а дружина приїжджає в Україну щомісяця. Колишній військовий розповів про те, як влаштований його бізнес у селі Деражне Рівненської області. Про це йдеться в сюжеті програми «Ля Село».

Фермер займається двома породами: вівці Романов та Меринос. Сільське господарство в Україні, на його думку, має чималі перспевктиви, але поки малорозвинене:

Сільське господарство і тваринництво - це одна з галузей, яку держава повинна підтримувати. У цьому сенсі в Туреччині надають велику підтримку тим, хто пов’язаний з сільським господарством. Безвідсоткові кредити, знижуються податки, сплачуються податки співробітників – уряд дуже свідомо підходить до цього питання.

В Україні тваринництво не отримує належної підтримки – інвестори і бізнесмени з цієї галузі розраховують тільки на свої сили.

Я вважаю, що в Україні найближчим часом як в сільському господарстві, так і у тваринництві, будуть створені умови для своїх громадян та іноземних інвесторів. Тому галузь швидко розвиватиметься.

Він також зазначив, що чималу роль відіграє молодь у відновленні тваринництва України:

Сільське господарство в Україні – одна з найпривабливіших галузей для молоді. Залежно від того, як молодь освоїть цю галузь, відновлюватимуться професії наших пращурів.

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено документи на прізвище Бульда

    В районі вулиці Макарова 56, у дворі будинку, було втрачено чорний шкіряний гаманець з...
  • Загублено посвідчення мами загиблого в АТО

    Напередодні у Рівному у тролейбусі №1 загублено посвідчення мами загиблого в АТО на ім'я...
  • У Рівному втрачено документи на прізвище Муляр

    В районі вулиці Княгині Ольги було втрачено посвідчення водія на прізвище...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного