ON-LINE

Турбокільце у Рівному обов’язково буде

п'ятниця, 26 квітня 2019
Про це заявив міський голова Рівного Володимир Хомко

Щоправда, будуватимуть його не в цьому році. Бо цього року на таку транспортну розв’язку  на розі вулиць Макарова і Дубенської не вистачить грошей. Йдеться про 20 мільйонів гривень. А це – половина річної суми на всю галузь житлово-комунального господарства.

Володимир Хомко також пояснив, чому не можна давати кошти на будівництво турбокільця щороку частинами:

В чому проблема цього турбокільця? Що його не можна розбити на пускові комплекси. Ви ж не закриєте вулицю і  не будете три роки чекати. Його треба зробити моментно і пустити транспорт. Так би можна було розбити на два-три роки.

Будівництво турбокільця міський голова вважає хорошою ідеєю і дуже прорахованою. Адже потоки автотранспорту на розі вулиць Дубенської та Макарова прораховували столичні фахівці з допомогою спеціальної комп’ютерної програми. Та й, за його словами, транспортною розв'язкою потрібно довести до логічного завершення будівництво дороги на вулиці Макарова, у яке вклали 50 мільйонів гривень.

Нагадаємо, що раніше радник міського голови Дмитро Котляров на засіданні бюджетної комісії міськради пояснював, чому на розі вулиць Макарова та Дубенської треба будувати саме турбокільце, а не просто встановити світлофор. Адже на попередньому засіданні депутати відмовилися починати фінансувати таку транспортну розв’язку на розі вулиць Макарова та Дубенської.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено документи на прізвище Билень

    Сьогодні, близько 15:00 години, поблизу бізнес-центру готелю «Мир» було...
  • Втрачено чорний рюкзак

    Рюкзак чорного кольору з документами на ім'я Музичук Роман Миколайович втратили у районі...
  • Знайдено посвідчення водія

    Знайдено посвідчення водія, видане на прізвище Корецький Артем.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного