Турбокільце у Рівному обов’язково буде

Про це заявив міський голова Рівного Володимир Хомко

Щоправда, будуватимуть його не в цьому році. Бо цього року на таку транспортну розв’язку  на розі вулиць Макарова і Дубенської не вистачить грошей. Йдеться про 20 мільйонів гривень. А це – половина річної суми на всю галузь житлово-комунального господарства.

Володимир Хомко також пояснив, чому не можна давати кошти на будівництво турбокільця щороку частинами:

В чому проблема цього турбокільця? Що його не можна розбити на пускові комплекси. Ви ж не закриєте вулицю і  не будете три роки чекати. Його треба зробити моментно і пустити транспорт. Так би можна було розбити на два-три роки.

Будівництво турбокільця міський голова вважає хорошою ідеєю і дуже прорахованою. Адже потоки автотранспорту на розі вулиць Дубенської та Макарова прораховували столичні фахівці з допомогою спеціальної комп’ютерної програми. Та й, за його словами, транспортною розв'язкою потрібно довести до логічного завершення будівництво дороги на вулиці Макарова, у яке вклали 50 мільйонів гривень.

Нагадаємо, що раніше радник міського голови Дмитро Котляров на засіданні бюджетної комісії міськради пояснював, чому на розі вулиць Макарова та Дубенської треба будувати саме турбокільце, а не просто встановити світлофор. Адже на попередньому засіданні депутати відмовилися починати фінансувати таку транспортну розв’язку на розі вулиць Макарова та Дубенської.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень