Тубдиспансерам і швидкій загрожує скорочення?

Зменшується фінансування

Менше грошей цього року отримають медзаклади України. Про це сьогодні повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

За його словами, для лікарень, які уклали угоди з Нацслужбою здоров’я, обсяг фінансування зменшать від 10 до 50% у порівнянні з 2019 роком.

 

Це загрожує скороченнями насаперед медикам швидкої допомоги, протитуберкульозних диспансерів та інших спеціалізованих напрямків.

На Рівненщині про ситуацію знають, однак скорочення поки не планують, каже начальник управління охорони здоров’я Олег Вівсянник:

Ми не плануємо на цьому етапі зменшення кількості бригад екстреної медичної допомоги. Нині ми працюємо над вишукуванням шляхів забезпечення заробітною платою медичних працівників.

Нагадаємо, що згідно з другим етапом медреформи, медзаклади укладають контракти з Нацслужбою здоров’я. Кожен контракт стосується окремого пакету послуг, який може надавати лікарня.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень