Рівнян запрошують на унікальний «Вечір сучасного танцю» (ФОТО)

У суботу та неділю 19-20 березня за підтримки Totem Dance Group у Рівному стартує всеукраїнський проект «Ре_ТАНЦ_Формація», організатором якого є Антон Сафонов.

Як зазначають організатори, проект покликаний пом’якшити бар’єр нерозуміння сучасного танцювального мистецтва у широкої верстви населення, згуртувати представників українського сучасного танцю для подальшого взаєморозвитку нових творчих відносин та створення нових проектів.

В рамках проекту 19 березня на сцені міського палацу культури «Текстильник» (вул. Гагаріна, 6) о 19:00 для рівненського глядача  відбудеться «Вечір сучасного танцю». На глядачів чекає:

  • танцювальний спектакль «Game Zone» (Антон Сафонов, Київ)
  • постановка «Яка вона?» (Юлія Москаль, Вадим Жалюк, Рівне)
  • постановка «Не все вирішуємо ми»  (Анастасія Ташлікович, Рівне).

Окрім того, 20 березня у Flash contemporary dance studio пройдуть майстер-класи з сучасного танцю для дітей та дорослих від педагогів Totem dance school (м. Київ): Антона Сафонова, Крістіни Слободянюк, Альони Міц, Ярослава Кайнара.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень