Цукор подорожчає

Ціна може зрости до 20 гривень за кілограм

До кінця року ціна цукру в Україні може зрости до 20 грн. за кілограм. Це відбудеться у зв'язку з тим, що цукрові лобісти не дають можливості імпортувати тростинний цукор, квоту на який надав Євросоюз, передає Хроніка.інфо.

Експерти прогнозують, що ціна на внутрішньому ринку буде продовжувати рости через дефіцит цукру, так як українські заводи цієї осені отримали на 37% менше сировини, ніж планували.

«Якби ціна залишалася на рівні минулого року, тобто 10-11 гривень за кілограм, то очевидно, що за 2-3 роки української цукрової галузі б не стало. Тобто, не можна сказати, що це подорожчання цукру. Це приведення вартості цукру до адекватної ціни », - зазначив директор Радехівського цукрового заводу Віталій Сікорський.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень