Ціпрас пішов у відставку

До завершення виборів уряд Греції очолить голова Ареопагу, тобто Верховного Суду, Василіки Тану-Христофилу. Вперше на чолі уряду, хоч і тимчасово, буде перебувати жінка.

Дата виборів поки не відома. Однак попередньо очікується, що вони відбудуться 20 вересня.

Раніше сьогодні Ціпрас заявив, що має намір подати президенту країни прохання про відставку для проведення дострокових виборів. За даними Reuters, Ціпрас має намір сам взяти участь у виборах.

Нагадаємо, що депутати парламенту Греції після тривалих дебатів схвалили умови нового, третього пакету допомоги Євросоюзу, вартість якого оцінюється в 86 млрд. євро. Однак 40 депутатів правлячої партії СІРІЗА виступили проти угоди.

Раніше Греція вже отримала від міжнародних кредиторів перший транш кредиту у розмірі 13 млрд. євро (14,5 млрд. доларів) і пустила ці гроші на погашення боргу перед ЄЦБ.

Передбачається, що Афіни отримають за три наступних роки від міжнародних кредиторів близько 86 млрд. євро. 25 млрд. євро підуть на рекапіталізацію грецьких банків.

Ціпрас очолив уряд Греції сім місяців тому після перемоги на дострокових парламентських виборах 25 січня 2015 року Коаліції радикальних лівих сил СІРІЗА.

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень