«Ці «товаріщі» нас лобами зіштовхують», - АТОвці Рівненщини пікетували Держгеокадастр (ФОТО)

Скаржаться на плутанину у виділенні земель

АТОвці та чиновники Держгеокадастру

Хто хоче посварити ветеранів АТО Рівненщини? З таким питанням сьогодні військові прийшли до управління Держгеокадастру. Вони вимагали пояснень у земельних фахівців, чому землю воякам дають не  у хронологічному порядку.

АТОвці під станами управління Держгеокадастру в Рівненській області

Представник обласної спілки учасників АТО Рівненщини Микола Капінос каже, що частина військових заповнювала заяви на отримання землі у грудні, утім в Держгеокадастрі незрозумілим чином виділили ділянки тим, хто заповнив заяви у січні:

Є приклад – військові, які заповнювали заяви в грудні на отримання землі на території Великожитинської сільради, не отримали своїх ділянок. З батальйону «Горинь» писали 15 чоловік. Утім землю отримали хлопці, які писали свої заяви 10, 4 січня й так далі.

Документи щодо виділення ділянок, які принесли АТОвці. Чорнобіле зображення - це карта земельного масиву на території Великожитинської сільради, щодо якого велась суперечка

Однак в Держгеокадастрі нам сказали, що заяви розглядали в хронологічному порядку. Це явний обман і найбільша тут проблема в тому, що ці «товаріщі» нас лобами зіштовхують.

З’ясовували непорозуміння в кабінеті  керівника управління Держгеокадастру. Його перший заступник Сергій Дубич запевняв присутніх, що в них ведеться суворий облік усіх таких операцій і помилки не могло статися.  Він зауважив, що нині управління не може задовольнити прохання усіх АТОвців щодо виділення землі. Це зокрема й стосувалося 49 ділянок на території Великожитинської сільради:

На цей масив надійшло 80 заяв, а задовольнити 80 заяв 49 ділянками неможливо, тож ми виділяли тим, хто перший заповнить заяву. Всього у нас було протягом минулого року 4800 заяв, з яких ми задовольнили 3,5 тисячі. 80% земель ми виділяємо АТОвцям і це дуже високий показник.

За столом обличчям до камери: Микола Капінос - перший ліворуч, Сергій Дубич - перший праворуч

За словами п. Дубича, далі управління надсилало листи сільраді про виділення земельних ділянок. Разом із АТОвцями прийшла й голова Великожитинської сільради Людмила Хома та заявила, що листів сільрада не отримувала:

Щодо 20 ділянок листи ми отримали, але щодо 49 нам нічого не приходило. Ще півроку не пройшло, можна прослідкувати пошту управління, але нам не нічого не надходило. Я цей випадок не виключала, що ви так спрацюєте (звертається до керівництва управління). Це вже не вперше.

На першому плані - Людмила Хома

Керівництво управління Держгеокадастру Рівненщини таки пообіцяло співпрацювати з АТОвцями щодо вирішення проблеми та офіційно відповісти на поставлені запитання. Попри те, що чиновники заперечили те, що Великожитинська сільрада не отримала вищезгаданих листів і не наплутала з призначеннями земель, Сергій Дубич зазначив, що усі припускаються помилок.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень