Тролейбусне управління м. Рівне — одне з кращих в Україні

Серед понад двох десятків аналогічних підприємств

Диплом переможця Всеукраїнського конкурсу на краще підприємство міського електротранспорту КП «Рівнеелектроавтотранс» отримало за результатами останнього кварталу 2019 року.

Про це повідомляє «7 днів».

У конкурсі брали участь 22 підприємства.

Переможців конкурсна комісія визначала за результатами розгляду показників роботи колективів.

Серед підприємств другої групи перше місце розділили:

«Рівнеелектроавтотранс» (керівник - Валентин Ткачук, голова профкому - Валентина Кушнірук) та «Кременчуцьке тролейбусне управління» ім. Л.Я. Левітана (керівник - Олександр Вертюх, голова профкому - Ірина Дитюк).

Додамо, що на сьогодні у Рівному є 86 пасажирських тролейбусів, які їздять за 12-ма маршрутами. Дві нових одиниці місто закупило наприкінці листопада торік.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли автомобільний номер

У Рівному поблизу мікрорайону Південного, знайшли автомобільний номер ВК 4722 ІО   Власник може звертатися за номером: +380972381545  

У Рівному знайшли посвідчення УБД на прізвище Волошин

Знайдено посвідчення УБД видане Волошину Олегу Леонідовичу, забрати можна в КЕЧ м. Рівне. Контактний номер: +380972315064

У Рівному знайшли пенсійне посвідчення на прізвище Резімова

У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774

Більше оголошень