«Тримай щеплення!»: бомж загнав шприц у спину москвича після відмови у милостині

Чоловік звернувся до медиків і здав аналізи на можливі інфекції

У Москві бездомний встромив шприц у росіянина після відмови в милостині. Про це повідомляє «Комсомольська правда».

Москвич повертався додому з роботи і дорогою зайшов в магазин. На виході до нього підійшли бездомні і почали випрошувати гроші. Чоловік проігнорував їхнє прохання.

Тоді тримай щеплення, - почув на свою адресу потерпілий. Після цих слів він відчув біль у спині, дотягнувся до місця удару і витягнув шприц.

За його словами, бездомні після нападу сховалися у дворах. На цей час їх знайти не вдалося. Чоловік звернувся до медиків і здав аналізи на можливі інфекції. Поки лікарі не виявили ніякого зараження, але попередили пацієнта, що деякі захворювання, такі як ВІЛ-інфекція, проявляються в організмі через пів року.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень