Три вуличні знахідки, які обов'язково принесуть новому господарю багатство

Що дозволяється брати з землі (на відміну від практично всього, що хтось загубив)

Про знайдені речі говорять по-різному: то їх краще обійти десятою дорогою, то підібрати, щоб не втратити свою удачу. Вгадати, що брати, а що ні буває дуже тяжко ????

Очевидно, що чуже брати не можна — це гріх, тож знайдена річ обов'язково має набути розголосу. Однак є і речі, які не варті зайвих переживань через втрату. 

Ключ

Знайти на вулиці ржавий ключ — знак, що незабаром вам потрібно буде розв'язувати життєві проблеми й шукати вихід зі складної ситуації. 

Але якщо ви виявили хороші, нові ключі — це добрий знак, який обіцяє прибуток.

Звісно, прибуток з'явиться набагато швидше, якщо це ключі від машини і господар їх вже активно шукає ????

Однак тут роль відіграє сам знак знахідки. Саме ви виявили ключі, значить, саме ви цього тижня гідні подарунка Всесвіту.

Монетка орлом вгору

Знайти великі гроші — удача. Але хорошу людину обов'язково замучить совість, адже хтось їх втратив. На чужому горі совість радіти просто не дозволить.

До слова, навіть невеликі купюри, що випадково опиняються під ногами, не принесуть вам удачі. 

Якщо ж Вам пощастило натрапити на монетку та ще й орлом вгору, знайте — в найближчому майбутньому вас чекають приємні звістки. Трапиться щось дуже хороше.

Коштовні прикраси

Велике везіння — знайти прикрасу, тим більше цінну. Буває, що золоті каблучки знаходять щасливі рибалки, грибники чи любителі пошукати цінності у пляжному піску. Такі прикраси уже навряд чи знайдуть своїх господарів.

Але спробувати повернути цінну річ все-таки варто, особливо якщо Ви виявили сережку. Без пари навіть найбагатша прикраса не обіцяє вам нічого позитивного.

 

А ось якщо ви допоможете повернутися такій речі додому, подяка господині стане вам найкращою нагородою.

Якщо ж знайдена річ точно не може бути повернута: Ви знайшли її в лісі, в іншому місті чи в речах, куплених на розпродажі, то прикрасу найкраще освятити.

Підіймати з землі кільця, кулони й сережки краще хустиною, папірцем чи серветкою, тобто, не торкаючись знахідки руками. Після цього віднесіть цінність до церкви, поставте свічку за здоров'я господаря прикраси і попросіть священника освятити знахідку.

Джерело: Ukr.Media

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Знайдено ключі

Знайдено  ключі від автомобіля «Хюндай»    

Більше оголошень