Три причини, через які волоські горіхи стають порожніми та чорніють зсередини

Волоський горіх - південна культура, за якою насправді теж потрібен особливий догляд

Багато господарів зустрічалися з подібною проблемою. Ми ж розкажемо, чому так стається, бо причин насправді не так вже й багато.

Погодні умови

Хоча волоський горіх і є південною культурою, сильної спеки він не любить. Якщо температура повітря була занадто високою протягом тривалого часу, то плоди могли зупинитися у розвитку, за рахунок чого у шкаралупі утворюється порожнеча.

За нестачі вологи подібне явище також може спостерігатися.

У старих дерев плоди також можуть виявитися порожніми, але вже через природні процеси, які зупиняють плодоношення, уповільнюють його.

 Бура плямистість

Марсоніоз – друга назва цієї хвороби. Вона дуже небезпечна і вражає волоський горіх переважно ранньою весною. Бурі плями на листі – перша ознака зараження. З часом вони стають сірими, збільшуються у розмірах і зливаються. Поступово листя починає опадати.

На зав’язі також спостерігаються плями, але червоно-бурі. Тканини, які вони вражають, відстають у зростанні, починають тріскатися. Плоди починають загнивати, ядра горіхів при цьому стають сухими та чорними.

 Бактеріоз

Зараження цією серйозною недугою також відбувається навесні. Проявлятися хвороба починає темними плямами, які розташовуються вздовж жилок. Поступово вони збільшуються, зливаються, викликають деформацію листа, а з часом і загибель.

Такі ж плями можуть з’явитися на молодих пагонах рослини і можуть призвести до того, що вони почнуть відмирати. Плоди при бактеріозі також уражаються великими темними плямами, що нагадують кільце, яке містить усередині здорову тканину.

Уражені місця поступово починають чорніти. Далі інфекція передається на плід, який загниває та морщиться.

Джерело: Школа життя

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень