Траса Київ-Чоп вже потребує вдосконалення щонайменше на 325 мільйонів

На міжнародній трасі, яку реконструювали до Євро-2012, пошкоджені шумові екрани та дорожнє огородження

До прикладу, аби унеможливити раптового потрапляння на швидкісну трасу диких тварин або свійських у сільській місцевості, потрібно встановити спеціальне огородження та 30 додаткових надземних чи підземних переходів.  На це потрібно 300 мільйонів гривень, - підрахували в обласній Службі автомобільних доріг. Ще 25 мільйонів потрібно для того, аби привести в належний стан шумові екрани, які були обладнані з певними прорахунками, через що значна частина з них вже пошкоджена чи зруйнована. Значною проблемою є також биття дороговартісного дорожнього огородження внаслідок ДТП. Найбільше пошкодження зафіксовано поблизу села Верба, неподалік від Птичі. Там іноземці розтрощили огородження на 125 тисяч гривень.

До слова, по міжнародній трасі Київ-Чоп за добу проїжджає близько 25 тисяч автомобілів, з них 3-5 тисяч – великовагові, які найбільше руйнують дорожнє покриття, особливо у спеку. Нагадаємо, на Рівненщині обмежено рух великовагового транспорту і обладнано ще один пункт первірки маси вантажівок.

Між тим, із 400 мільйонів, необхідних на реконструкцію доріг Рівненщини, наша область цього року отримала всього 128 мільйонів. З них лише трохи більше 50 мільйонів піде саме на ремонт.

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень