Трагічна ДТП на Рівненщині: водій мікроавтобуса з Кіровоградщини наїхав на підводу (ФОТО)

У ДТП на трасі Київ-Чоп загинув мешканець Білої Криниці

Автопригода трапилася сьогодні о сьомій ранку поблизу села Антопіль Рівненського району, повідомляє прес-служба Нацполіції Рівненщини.

- Правоохоронці з’ясували, що 32-річний житель м. Світловодськ Кіровоградської області, керуючи автомобілем «Volkswagen LT-35», поблизу Антополя скоїв наїзд на гужову підводу, яка рухалась у попутному напрямку, під керуванням 69-річного жителя села Біла Криниця. Останній від отриманих травм загинув на місці події.

У результаті ДТП автомобіль від удару перекинувся, підводу розтрощено. Загинув також і кінь.



Водій мікроавтобуса не постраждав, а пасажира підводи, 50-річного односельчанина загиблого, лікарі швидкої медичної допомоги із попереднім діагнозом закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку та переломом двох ребер госпіталізували у Рівненську обласну клінічну лікарню.

За результатами медичного освідчення, водій мікроавтобуса був тверезий.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень