Топсуддю Князєва «злила» студентка з зовнішністю топмоделі, на яку «пускали слину»: хто вона насправді

Злочинна організація такої «великої масті» по суті погоріла через свою хтивість

Розслідуючи можливий факт корупції у Верховному суді України, співробітники Національного антикорупційного бюро підіслали в офіс підозрюваних нову «співробітницю-студентку» – а насправді агентку відомства.

Їй вдалося записати розмови, які стали доказами хабарництва.

Операція стала успішною в тому числі завдяки тому, що фігуранти, які нічого не підозрювали, «повелися» на зовнішність дівчини. Про це заявила на своїй сторінці у Facebook журналістка Любов Величко.

За її даними, до Олега Горецького (адвоката пособника Всеволода Князєва, ексголови Верховного суду) на співбесіду з працевлаштування прийшла студентка.

— Але студентка не проста, а дуже і дуже красива, на вигляд як топмодель, – розповіла Величко.

Олег Горецький - адвокат пособника Всеволода Князєва

Горецький прийняв кандидатку на роботу й нібито сам почав її всьому навчати, постійно запрошував до себе в кабінет, знайомив із суддями, намагався показати свою важливість, наприклад, говорив із Князєвим на рівних, як із другом.

— Словом, спокушав красуню, як міг. Багатьом суддям і Князєву теж дівчина була до душі, ходили і слину пускали.

 

А дівчина виявилася агенткою НАБУ... і обвішувала весь адвокатський офіс прослуховуючими пристроями, – написала журналістка.

Вона похвалила агентку та детективів НАБУ за винахідливість, вказавши, що злочинна організація такої «великої масті» по суті погоріла через свою хтивість.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень