«Мерс» на рівненських номерах віз рекордний в Україні хабар - $6 млн. Гроші передали на ЗСУ

Крутий хепі-енд для такої справи! Все буде Україна!!! Разом – до перемоги!

Два роки тому, у червні 2020-го, антикорупційні органи України – НАБУ та САП – повідомили про викриття 6 мільйонів доларів хабаря. Це рекордний викритий хабар в історії України, повідомила пресслужба Національного антикорупційного бюро. 

Передача грошей відбувалася на паркінгу - з авто в авто.

На фото – Мерседес на рівненських номерах ВК 8770 ВК.

Цікаво, що за даними сервісу Opendatabot, на цих номерах ще з 2017 року їздить ЗАЗ.

Хабарем, яким намагалися підкупити керівництво Національного антикорупційного бюро і Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, перерахували на потреби обороноздатності.

Як зазначили в пресслужбі НАБУ, Вищий антикорупційний суд зняв арешт із коштів у кримінальному провадженні з обвинувачення осіб, які намагалися підкупити керівництво НАБУ і САП. Ці гроші пішли на потреби Збройних сил України. 

Таке рішення ініціювали детективи НАБУ та прокурори САП. Завдяки цьому 6 млн доларів США (понад 170 млн грн за курсом НБУ) вже перерахували на потреби обороноздатності держави, - йдеться в повідомленні.

На столі -- ті самі шість мільйонів доларів

Трьох осіб, серед яких - посадовець управління податкової, викрили на спробі підкупити керівництво антикорупційних органів в черні 2020 року. 

«Послугу» з закриття кримінального провадження оцінили у 5 млн доларів, ще 1 млн посадовець ГУ ДПС взяв собі «зверху».

Цих всіх осіб, а також ініціатора підкупу притягнули до відповідальності. Розслідування закінчили, справи за їхнім обвинуваченням слухаються у ВАКС, - нагадали в НБУ.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень