ТОП-5 порад, як зберегти здоров’я зубів дитини

Правильний догляд за зубами - інвестиція у здоров'я

Коли народжується малюк, кожні батьки хочуть зробити все, щоб дитина зростала здоровою.

Заохочення дитини до гігієнічних навичок із догляду за ротовою порожниною необхідно починати із раннього віку.

  1. Доглядайте від першого зуба. Починати чистити зуби дитині потрібно відразу після прорізування першого зуба. Зубна емаль відразу після прорізування сформована неповноцінною. Весь перший рік вона поступово дозріває і тому лишається вразливою до карієсу.

  1. Збалансоване харчування. Харчування дитини має містити мікроелементи, зокрема фтор та йод, а ще вітаміни й мінерали. Не дозволяти дітям пити солодкі газовані напої та зловживати солодощами.

  1. Вчасно відвідуйте стоматолога. Молочні зуби теж хворіють і їх потрібно лікувати, оскільки вони можуть завдати чимало неприємних відчуттів малюку та стати хронічним вогнищем інфекції в організмі дитини.

  1. Подавайте дитині приклад. Доглядайте за зубами регулярно. Добре доглядайте за своїми власними зубами, і ви дасте їй зрозуміти, що гігієна ротової порожнини – це щось дуже цінне.

  1. Формуйте звички. Не привчайте дитину до нічного пиття з пляшечки, адже рефлекс смоктання може впливати на формування майбутнього прикусу. Коли дитина навчиться самостійно сидіти, привчіть її пити з горнятка.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Людмила Шуляка-Владика

Людмила Шуляка-Владика

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Знайдено спанієля

В районі с. Велика Омеляна знайдено собаку породи спанієль. Тому, хто загубив улюбленця, прохання зателефонувати:      

Більше оголошень