ТОП-6 речей, які категорично не можна передарювати

Аби не нашкодити нікому

Робити подарунки і приймати їх люблять усі. Але іноді подарунок може принести нещастя. Тому варто знати перелік речей, які не можна дарувати або не приймати їх у дар.

Перелік заборонених предметів:

Дзеркало

Прикмети обіцяють дарувальнику втрату краси після цього.

Взуття

На підошвах знаходиться понад 80 енергетичних точок. Це означає, що взуття схильне передавати енергетику власника.

Головні убори, гребінці

Волосся людини згідно з прикметами вважається містичним оберегом, який дала сама природа. Дарування предметів, призначених для догляду за ними або, які знаходяться в постійному контакті з шевелюрою, — крок до гніву вищих сил.

Власні прикраси, особливо персні

Ювелірні вироби вважалися оберегами, ритуальними символами. Їх можна було тільки переплавити, але ніяк не дарувати. Єдиний виняток — передача кільця або намиста прямому спадкоємцю.

Постільна білизна, подушки, ковдри

Ці речі несуть енергію і людини, і будинку. Подарувати їх комусь — значить зрадити свій будинок, віддати його затишок і захист сторонньому. Натільну білизну не віддають через близький контакт з тілом, адже вона також просочується енергетикою.

Перелік речей, які передарювати можна:

  • дитячі іграшки
  • верхній одяг,
  • техніку і старі меблі.

Як правильно віддавати або викидати непотрібні речі

Віддаючи речі, дозволені до передачі, потрібно очистити їх від своєї енергії. Для цього при пранні в воду додають сіль — вона вважається потужною магічною субстанцією, яка змиває енергетичні відбитки попереднього власника.

Позбавлятися від непотрібних речей треба хоча б раз на рік, щоб не захаращувати свою квартиру. «На викид» призначений одяг і предмети побуту, якими не користувалися понад рік.

 

Не можна дозволяти собі хоч краплю жалості, адже якщо їх не використовували тривалий час, шансу на їх потребу надалі вже немає.

Такі предмети — непотрібний енергетичний баласт. З огляду на маленьку площу сучасних квартир, це ще й паразит життєвого простору, якому знайдеться краще застосування.

Джерело: Ukr.Media

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень