ТОП-5 модних відтінків помад цього літа (ФОТО)

Підберіть собі трендовий колір

Правильно підібраний відтінок помади – 50 відсотків успіху у створенні макіяжу. Пам’ятайте, що трендовий відтінок помади – це той, який гармоніює з вашим типом зовнішності. П’ять кольорів для макіяжу губ будуть в тренді влітку 2021, повідомляє Cosmopolitan.

Червоний

У косметичні чи не кожної француженки є червона помада, яка ідеально личить саме їй. Саме час цього літа знайти свій відтінок: насичений винний, звабливий кораловий чи холодний малиновий. Оскільки червоні губи ще довго не втратять своєї актуальності.

Світло-рожевий

Натуральність і природні кольори цього літа будуть в моді. Тому ніжний світло-рожевий відтінок губ – те, що потрібно, аби освіжити обличчя та красиво доповнити свій образ.

Карамельний

Щоб створити звабливий і виразний літній макіяж губ, вибирайте глянцеву помаду з кольором карамелі. Такий колір можна вдало поєднувати як з яскравим мейк-апом, так і з повсякденним.

Бордовий

Темний акцент на губах матиме розкішний і екстравагантний вигляд. Макіяж можна доповнити маленькими чорними або коричневими стрілками.

Напівпрозорий блиск

Коли надворі спека, то не завжди є бажання наносити на губи помаду щільної текстури. Тому варто звернути увагу на напівпрозорий блиск, який матиме особливо спокусливий ефект.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Людмила Шуляка-Владика

Людмила Шуляка-Владика

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень