На честь Софі Лорен створили помаду

Обличчям нового продукту стала сама актриса

[media=46865]

Доменіко Дольче і Стефано Габбана не змогли оминути увагою день народження своєї музи Софі Лорен. На честь 81-річної легенди кінематографу Dolce & Gabbana випустили ексклюзивну помаду з гучною назвою Sophia Loren №1. На футлярі помади, виконаному в золотому кольорі, є автограф кінолегенди.

[media=46866]

Дизайнери додали, що хоча в назві нової помади і присутнє ім'я актриси, це не унікальний продукт, випущений в єдиному екземплярі. Помада створювалася для всіх жінок. Обираючи тон, Dolce & Gabbana зупинилися на вишневому, улюбленому кольорі актриси. Софі Лорен була приємно здивована таким красивим жестом і з задоволенням взяла участь в новій рекламній кампанії.

Ви можете переглянути відео зі зйомок реклами.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень