Тисячі сімей на Рівненщини отримали компенсацію за високі тарифи на електроенергію

Йдеться про домогосподарства, які користуються електроопаленням

Понад 32 млн грн компенсації отримали жителі Рівненщини за електроопалення. Таку суму Уряд відшкодував у I кварталі 2021 року для громадян, які використовують електроенергію для опалення осель. Компенсація передбачена також багатодітним сім'ям.

За I квартал цього року компенсації отримали понад 24 тисячі абонентів. Сама компенсація виплачується не домогосподарству, а безпосередньо постачальнику –  Рівненській обласній енергопостачальній компанії, - прокоментував директор обласного департаменту ЖКГ Володимир Пшеюк.

За його словами, за січень сума компенсації становила 10, 5 млн грн, у лютому – 10,5, за березень – 11,2 млн грн. 

Нагадаємо, щоб захистити населення від зростання цін на енергоносії, Уряд прийняв рішення про компенсацію витрат для деяких категорій громадян. Це тимчасовий механізм захисту споживачів у карантин.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень