Тісний гараж: Як захистити авто від пошкоджень?

Є варіанти

Якщо ваш гараж тісний, авто може зазнати пошкоджень – наприклад, коли паркуєтеся чи відчиняєте двері. Буває, що в гаражі зберігається багато мотлоху й іноді достатньо його прибрати, щоб «розширити» приміщення.

Але якщо гараж геть невеликий за розміром, ось вам дві поради:

Повісьте тенісний м'ячик

Підвісьте до стелі тенісний м’ячик – це не дасть вам при в’їзді в гараж зачепити стіну та пошкодити бампер. Щоб визначити відстань, куди підвісити м’ячик, треба припаркувати авто так, як воно повинно стояти в гаражі. Тенісний м’ячик повинен діставати середини лобового скла машини. В результаті водій, який заїхав в гараж, одразу зрозуміє, коли треба зупинитися, щойно тенісний м'ячик легенько вдариться в лобове скло. Детальніше читайте тут.

Приклейте до стін поролон

Якщо гараж вузький, то доречно буде до бічних стін приклеїти поролонові смужки. Так ви не пошкодите двері, коли будете їх відчиняти.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Сергій Шевчук

Сергій Шевчук

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень