Стало відомо, чому в Україні зросла кількість отруєнь чадним газом

Вся справа у неправильному використанні генераторів

Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Через масове використання генераторів та альтернативних джерел опалення в Україні зростає кількість отруєнь чадним газом.

Про це повідомив пресофіцер Державної служби України з надзвичайних ситуацій України Олександр Хорунжий.

В листопаді у нас було приблизно 380 (ред. – отруєнь чадним газом), зараз – приблизно 500. Це 30-35% збільшення динаміки отруєння чадним газом. Це значить, що населення починає масово використовувати генератори, печі, котли й т. д.

 

Це інколи призводить до порушень правил безпеки і, на жаль, люди не всі проінформовані, як правильно користуватися генераторами та іншими альтернативними джерелами опалення, – зауважив Олександр Хорунжий

За його словами, зараз ДСНС проводить кампанію «Безпека вдома під час війни», щоб проінформувати населення щодо протипожежних правил під час використання альтернативних джерел енергії.

Джерело: УНІАН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень