«Ти шо, мусорской?», - уповноважений з прав людини побив охоронця кафе (ВІДЕО)

Інцидент трапився у Святогірську, що на Донеччині

Житель міста Святогірськ Ернест Мірзаханов опублікував на своїй сторінці фейсбук відео сутички, яка відбулася у місцевому ресторані.

На відео користувачі мережі упізнали уповноваженого з прав захисту людини у Донецькій та Луганській областях Павла Лисянського.

Інший користувач мережі Вячеслав Твердохліб написав (подаємо мовою оригіналу):

"Обматерил и побил охранника! Вчера в Святогорске представитель уполномоченного Верховной Рады Украины по правам человека в Луганской и Донецкой областях Павел Лисянский побил охранника заведения за то, что тот сказал, что они закрываются после 22:00 поскольку действуют карантинные ограничения. Сотрудник заведения на больничном. Г-ну Лиснянскому грозит ч. 3 ст. 296 КК!"

Власник закладу розповів, що представник омбудсмена приїздив до їхнього міста читати лекцію студентам про правозахисну діяльність.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Вікторія Левчук

Вікторія Левчук

Теги: бійкакафе

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень