«Знав, що буде непросто». За що побився заступник міського голови (ВІДЕО)

І поскаржився в поліцію

У мережу потрапило відео бійки першого заступника міського голови Костополя Андрія Ткачука з громадським активістом Олександром Вірчиком, яка сталася 21 липня в Костополі.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений ПВК Костопіль (@panda_pavlik)

 

Невдовзі Ткачук виклав на Фейсбук ще одне відео, в якому каже, що не стримався. Він також написав скаргу в поліцію про те, що Вірчик першим ударив його кулаком в обличчя, після чого сталася бійка.

 

Андрій Ткачук розповів, що Вірчик з товаришем, який знімав, провокували його, і що той першим ударив його в обличчя, розбивши губу, і що саме цей момент на відео бійки обрізаний.

Ткачук заперечує, що мав неприязні стосунки з цим чоловіком.

Раніше з нагоди Дня міста в Костополі Андрій Ткачук записав відеоролик, в якому заявляє, що балотуватиметься на посаду голови Костопільської об’єднаної громади.

Після цього у місті з’явилося два бігборди Ткачука, які кілька разів обливали фарбою та псували. У момент, коли власник намагався зняти його, й сталася бійка.

Поліція розслідує інцидент як завдання легкого тілесного ушкодження.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Світлана Федас

Світлана Федас

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень