Тейлор Свіфт помирилася з Келвіном Гаррісом

Розрив Тейлор Свіфт і Келвіна Гарріса виявився для останнього дуже болючим, однак, на подив, колишні закохані все-таки зуміли помиритися. Зрозуміло, про возз'єднання мови не йде - зараз Тейлор і Келвін просто дружать.

Інсайдери повідомляють, що незабаром після розриву з Томом Хіддлстоном 26-річна співачка стала листуватися з Гаррісом, щоб, нарешті, покласти край всім розбіжностям. Це зовсім не означає «перезавантаження» їх відносин, але просто залишитися друзями цілком можливо, якщо пробачити старі образи.

«Вони не зустрічалися з моменту розставання, не бачили один одного, зараз вони просто пишуть один одному СМС-повідомлення», - повідомив інсайдер.

Стверджується, що між колишніми закоханими більше немає ворожнечі.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень