Територію Тараканівського форту поділять на земельні ділянки

Він за крок до передачі на баланс області

Тараканівський форт ще на крок ближче до передачі у власність Рівненської області.

Нині Міноборони має усі передбачені законодавством погодження, аби віддати унікальну історичну пам’ятку на баланс місцевої влади.

Тепер території Тараканівського форту мають поділити на ділянки, каже перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін:

Вирішується питання щодо поділу земельної ділянки, де розташований форт. Після проведення зазначеного поділу питання передачі Тараканівського форту буде розглянуто в Кабінеті міністрів України і відповідні рішення будуть прийняті.

Заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін

Нагадаємо, що протягом багатьох років Рівненська ОДА неодноразово зверталася до Міністерства оборони щодо передачі Тараканівського форту на баланс області.

Лише за цієї умови форт зможуть відновити та облаштувати якісну туристичну зону. Крім того, саме форт на Рівненщині визначили, як головну приманку для туристів.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень