Терпнуть і німіють руки – про які хвороби це говорить

Деякі патології можуть бути смертельно небезпечними

Оніміння рук є ознакою різних відхилень в організмі, починаючи від фізіологічних проблем, закінчуючи серйозними та смертельно небезпечними хворобами.

Майже у половини пацієнтів з інфарктами німіють руки. Таке відчувають й хворі на рак мозку й легень. Але при таких важких хворобах – це вже виражена ознака. Бувають й інші стани, коли німіють руки:

  • інфекційні процеси;
  • діабет;
  • отруєння токсинами;
  • розсіяний склероз.

Бувають ситуації, коли руки німіють через перенапруження. Таке трапляється, коли затискається нерв. Німіти може як зап'ясток, так і окремі пальці. 

Тунельний синдром

Це найпоширеніша причина оніміння рук. У зап'ястку проходить сухожилля та нерви. При такому діагнозі треба перевірити роботу щитоподібної залози, аби виключити гіпотиреоз. 

Лікоть тенісиста

Проблема може ховатися в ділянці ліктя, якщо страждає сухожилля. У такому випадку набрякати можна уся рука. Але це коригується ліками та акуратними фізичними тренуваннями.

Пошкоджене плече 

Для лікування такого стану лікарі зазвичай призначають незначні фізичні навантаження. Адже якщо залишити руку й плече зовсім без руху, це провокуватиме погіршення. 

Проблеми скелета та м'язів

Ще одна проблема, яка може призводити до оніміння рук – це остеохондроз. Щоб уникнути оніміння рук у цій ситуації, треба стежити за поставою, вагою, не перевантажувати суглоби.

Якщо виключити серйозні патології, які можуть призводити до подібної проблеми, це просто прояв неправильної постави, невірних рухів або відсутності їх взагалі.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень