«Терористичний акт» проти мешканців будинку вчинили у Рівному

Від нього постраждала багатоповерхівка на вулиці Київській, 44

Майстри намагалися прочистити трубу (фото "Сім днів")

Тут хтось у дев’ять зливових труб для дощової води випустив будівельну пінку. В результаті під час останнього дощу затопило квартири на восьмому та дев’ятому поверхах, а також постраждала центральна міська бібліотека у цокольному приміщенні. Голова обєднання співвласників багатоквартирного будинку «Київська, 44» Галина Похильчук таку капость прокоментувала так:

Це теракт і, можливо, цей теракт могли зробити назло, щоб ОСББ не створювалося. А кому ще прийде в голову таке робить? Я спочатку думала, що то могли запінити якісь щілини в цих трубах. Можете собі уявити. Банка пінки коштує не менше 100 гривень. Випущено у зливні труби по дві баночки. Це треба було 1000 гривень потратити, щоб запінити труби. Кому це треба?

 

Одну трубу вже у будинку прочистили. Для цього довелося її частину відрізати і замінити на іншу, бо пробити будівельну пінку не вдавалося. Обійшлося це ОСББ у 2 тисячі гривень. Роботи їм виконали у борг, адже ОСББ ще не має коштів на рахунку. Голова ОСББ каже, що зверталася у житлово-комунальне підприємство, яке раніше обслуговувало їхній будинок, із запитанням, чи, бува, не проводили майстри звідти якісь роботи з використанням будівельної пінки. Однак, за її словами, відповіді не отримала. 

Журналістам Радіо Трек теж поки що не вдалося отримати коментарі з цього приводу у ЖКП, оскільки нікого з керівництва не виявилося на місці.   

Так рятували затоплену бібліотеку (фото "Сім днів").

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень