«Терористичний акт» проти мешканців будинку вчинили у Рівному

Від нього постраждала багатоповерхівка на вулиці Київській, 44

[media=70499]

Майстри намагалися прочистити трубу (фото "Сім днів")

Тут хтось у дев’ять зливових труб для дощової води випустив будівельну пінку. В результаті під час останнього дощу затопило квартири на восьмому та дев’ятому поверхах, а також постраждала центральна міська бібліотека у цокольному приміщенні. Голова обєднання співвласників багатоквартирного будинку «Київська, 44» Галина Похильчук таку капость прокоментувала так:

Це теракт і, можливо, цей теракт могли зробити назло, щоб ОСББ не створювалося. А кому ще прийде в голову таке робить? Я спочатку думала, що то могли запінити якісь щілини в цих трубах. Можете собі уявити. Банка пінки коштує не менше 100 гривень. Випущено у зливні труби по дві баночки. Це треба було 1000 гривень потратити, щоб запінити труби. Кому це треба?

 

Одну трубу вже у будинку прочистили. Для цього довелося її частину відрізати і замінити на іншу, бо пробити будівельну пінку не вдавалося. Обійшлося це ОСББ у 2 тисячі гривень. Роботи їм виконали у борг, адже ОСББ ще не має коштів на рахунку. Голова ОСББ каже, що зверталася у житлово-комунальне підприємство, яке раніше обслуговувало їхній будинок, із запитанням, чи, бува, не проводили майстри звідти якісь роботи з використанням будівельної пінки. Однак, за її словами, відповіді не отримала. 

Журналістам Радіо Трек теж поки що не вдалося отримати коментарі з цього приводу у ЖКП, оскільки нікого з керівництва не виявилося на місці.   

[media=70500]

Так рятували затоплену бібліотеку (фото "Сім днів").

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень