Тероборона: скільки батальйонів є на Рівненщині та що з місцями дислокації

І які права мають резервісти

П’ять батальйонів територіальної оборони, одна бригада, а також регіональне управління командування ОК «Захід», яке керуватиме іншими західними областями, є на Рівненщині.

На сьогодні в області вже визначили усі місця дислокації територіальної оборони, проблем із цим немає, розповів голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

Зауважимо, що у мирний час штат тероборони України становить 10 000 людей. Це професійні військові, які укладають контракт зі Збройними силами України.

У випадку надзвичайної ситуації кількість військовиків збільшать до 130 000. До їх складу увійдуть цивільні особи, що уклали контракти із ЗСУ.

Усі військовики бригад тероборони мають грошове, медичне забезпечення, а також право на відпочинок у санаторіях. До речі, резервісти, які проходять річну програму військової підготовки, прирівнюються до військовиків і мають такі ж права. Також в кінці року вони отримують премії, розповів командир бригади територіальної оборони Рівненщини Олександр Цись.

На який термін укладають контракт із резервістами територіальної оборони

Контракт можна украсти на термін від 1 до 10 років. Все залежить від бажання самого резервіста. Військовики також можуть піти на службу за контрактом на термін від 1 до 10 років, а ті, що укладають контракт вперше – від 3 до 5, – пояснив Олександр Цись.

Якщо військовик укладає контракт на службу в резерві та впродовж року проходить відповідну підготовку, то отримує рік вислуги.

Якщо він займає сержантську чи офіцерську посаду маючи лейтенанта чи капітана, то  в порядку проходження військової служби зможе отримати чергове військове звання, – розповів Олександр Цись.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень