Тероборона: скільки батальйонів є на Рівненщині та що з місцями дислокації

І які права мають резервісти

П’ять батальйонів територіальної оборони, одна бригада, а також регіональне управління командування ОК «Захід», яке керуватиме іншими західними областями, є на Рівненщині.

На сьогодні в області вже визначили усі місця дислокації територіальної оборони, проблем із цим немає, розповів голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

Зауважимо, що у мирний час штат тероборони України становить 10 000 людей. Це професійні військові, які укладають контракт зі Збройними силами України.

У випадку надзвичайної ситуації кількість військовиків збільшать до 130 000. До їх складу увійдуть цивільні особи, що уклали контракти із ЗСУ.

Усі військовики бригад тероборони мають грошове, медичне забезпечення, а також право на відпочинок у санаторіях. До речі, резервісти, які проходять річну програму військової підготовки, прирівнюються до військовиків і мають такі ж права. Також в кінці року вони отримують премії, розповів командир бригади територіальної оборони Рівненщини Олександр Цись.

На який термін укладають контракт із резервістами територіальної оборони

Контракт можна украсти на термін від 1 до 10 років. Все залежить від бажання самого резервіста. Військовики також можуть піти на службу за контрактом на термін від 1 до 10 років, а ті, що укладають контракт вперше – від 3 до 5, – пояснив Олександр Цись.

Якщо військовик укладає контракт на службу в резерві та впродовж року проходить відповідну підготовку, то отримує рік вислуги.

Якщо він займає сержантську чи офіцерську посаду маючи лейтенанта чи капітана, то  в порядку проходження військової служби зможе отримати чергове військове звання, – розповів Олександр Цись.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень