Стало відомо, чому на Рівненщині більше не вирощують льон

Хоча клімат дозволяє

Льон-довгунець – це основна прядивна культура в Україні. Вирощують його у регіонах з вологим і помірним кліматом, наприклад, у Чернігівській, Житомирській, Київській, Волинській, Львівській, Івано-Франківській та Сумській областях.

20 років тому льон-довгунець для технічного перероблювання на волокно вирощували й на Рівненщині. Втім, попит на таку продукцію впав і на початку 2000 років область втратила технічну базу (льонозаводи, льоносушарки, техніку для вирощування  та збирання льону), повідомив заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко.

Заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко

Відродження галузі потребує значних інвестицій гарантованого збуту продукції. Над цим ми зможемо працювати тоді, коли потенційний інвестор побачить економічну вигоду від вирощування такої продукції на Рівненщині, – розповів Ігор Тимошенко.

Крім того, він зауважив, що на сьогодні майже 100% усіх посівних площ використовуються для вирощування інших культур. Однак у разі зацікавленості льонарством земельні  ділянки знайдуть.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень