Стало відомо, чому на Рівненщині більше не вирощують льон

Хоча клімат дозволяє

Льон-довгунець – це основна прядивна культура в Україні. Вирощують його у регіонах з вологим і помірним кліматом, наприклад, у Чернігівській, Житомирській, Київській, Волинській, Львівській, Івано-Франківській та Сумській областях.

20 років тому льон-довгунець для технічного перероблювання на волокно вирощували й на Рівненщині. Втім, попит на таку продукцію впав і на початку 2000 років область втратила технічну базу (льонозаводи, льоносушарки, техніку для вирощування  та збирання льону), повідомив заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко.

Заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко

Відродження галузі потребує значних інвестицій гарантованого збуту продукції. Над цим ми зможемо працювати тоді, коли потенційний інвестор побачить економічну вигоду від вирощування такої продукції на Рівненщині, – розповів Ігор Тимошенко.

Крім того, він зауважив, що на сьогодні майже 100% усіх посівних площ використовуються для вирощування інших культур. Однак у разі зацікавленості льонарством земельні  ділянки знайдуть.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень