Тече унітаз після змиву: просте рішення за дві хвилини

Можна легко вирішити проблему

Розв'язати протікання можна легко та швидко

Часто бачок унітаза починає протікати. Згодом ситуація стає критичною і люди помічають у платіжках суттєве збільшення використання води. Єдиний спосіб зупинити нескінченний потік – закрити кран перед унітазом.

Однак постійне відкривання та закривання крана не розв'яже проблему. Кран з часом зноситься і теж почне пропускати воду.

Як розв'язувати проблему

Спочатку перекрийте подачу води і злийте в бачку ту, що залишилася. Потім відкрийте бачок унітаза та зніміть арматуру, повертаючи її проти годинникової стрілки.

Проблема полягає в тому, що запірна мембрана стає жорсткою, тріскається і зменшується у розмірах через жорстку воду, а це призводить до витоку. Просто замініть стару запірну мембрану на нову, яка буде дуже м’якою та податливою.

Після заміни мембрани поверніть арматуру на місце, закрийте бачок та поверніть подачу води. Зачекайте, доки бачок заповниться, потім змийте та перевірте, щоб переконатися, що проблема усунута.

Джерело: telegraf

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень