Рівне попрощається з воїном, який боронив Харків (ФОТО)

«Я хочу захищати свою країну, свого сина, хочу зробити все, щоб був мир і спокій» (с)

Він пішов на війну, аби захистити власного сина, а виявилось знайшов своє покликання. Та ворог не дозволив реалізувати так багато задуманого… Завтра Рівне проведе в останню дорогу захисника Едуарда Поліщука

Едуард Поліщук народився у Рівному. Навчався у 22 та 20 місцевих школах, а після 9 класу вступив у Рівненський економіко-гуманітарний та інженерний коледж.

Він чи не в перші дні пішов добровольцем у військкомат, я навіть відмовляла його, але він був по-доброму впертий, тож настояв на своєму.

 

Викликали Едуарда на службу 6 травня.

 

І йому армія сподобалась. Він хотів залишитися служити й далі. Казав: «Мені це до душі. Шкода, що не має вищої освіти, було б легше кар’єру будувати, - продовжує пані Марія.

Едуард найбільше у житті любив свого сина – семирічного Женю. Називав його своєю відрадою, і всі плани на майбутнє будував саме для хлопчика.

Я хочу захищати свою країну, свого сина, хочу зробити все, щоб був мир і спокій, - казав Герой.

 

Саме Женю дуже хотів побачити, коли востаннє приїжджав у Рівне…

33-річний старший солдат Едуард Поліщук загинув 27 липня, захищаючи Харків…

Прощання із Едуардом Поліщуком відбудеться завтра, 1 серпня, о 10.00 на майдані Незалежності. Поховають Героя на кладовищі «Нове».

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень