«Тарас іде в отказ»: у службі таксі 305 прокоментували скандал з побиттям жінки

Каже, що нікого не бив, з ножем не нападав

Днями між клієнткою Марією та водієм таксі 305 сталася неприємна ситуація. Жінка опублікувала своє обурення у соціальній мережі.

Отож, вислухавши обидві сторони, у таксі дали пояснення цьому інциденту. Напередодні представники служби обговорили з потерпілою деталі конфлікту.

– Ми згідні, що вживання нецензурної лексики та агресії на адресу клієнта чи в роботі взагалі - неприпустимо, яка б ситуація не склалася.

 

Ми щиро перепрошуємо за таку поведінку нашого водія і запевняємо, що це не є нормою для працівників компанії.

У таксі водій працює вже 7 років, офіційно, має всі потрібні документи. Колеги характеризують його лише з позитивного боку. За час його роботи з 305 - такий негативний випадок трапився вперше.

– Тому його поведінка, скоріше, виняток із правил, хоча ми розуміємо, що це - не виправдання.

У службі таксі кажуть, що, за словами водія, нападу на клієнтку з ножем та кулаками не було. Була суперечка на підвищених тонах.

– Водій натиснув на кнопку тривоги, яка розміщена у нашому додатку (вона передбачає те, що водіям, які перебувають неподалік від зони «конфлікту», приходить повідомлення з геолокацією і вони приїжджають на допомогу).

 

Ми завжди наголошуємо водіям та в стандартах роботи прописано, що ця кнопка використовується у крайньому випадку, в разі потенційної загрози життю водія чи пасажира.

 

У цій ситуації водій використав її не за призначенням.

Наразі водій вибачився перед пані Марією за свою поведінку (це клієнтка підтвердила адміністрації). Обидві сторони дійшли згоди щодо ситуації.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень