Танкіста із Зеленського вирішили зробити на пам'ятничку (6 ФОТО)

Навіть, якщо це зробили не навмисне - танкіст таки схожий на Зеленського

До Дня сухопутних військ на території командування Сухопутних військ України у Києві відкрили новий пам'ятник.

В мережі під публікацією на сторінці командування у фейсбуці розгорівся скандал, адже на зображенні солдат на меморіалі один із воїнів аж надто схожий на президента Володимира Зеленського, повідомляє "Сьогодні".

На ньому зображені солдати з трьох родів військ – танкіст, льотчик і піхотинець. «Зеленський» - у центрі, а двоє інших солдатів – схожі на командувача Об'єднаними силами Сергія Наєва і командувача Сухопутними військами Олександра Сирського.

Інтернетом уже ширяться меми.

У командуванні Сухопутних військ ЗСУ розповіли, що до пам'ятного знаку точно не мають відношення президент і генерали.

Офіційна реакція з боку командування на таку критику, звичайно, буде. Що стосується людей, які зображені на пам'ятному знаку... Вони не мають жодного відношення до тих, чиї імена називають критики. Тобто, інформація «притягнута за вуха», – повідомив нам керівник пресцентру командування Сухопутних військ ЗСУ Анатолій Прошин.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень