Таліби показали захоплені хороми маршала Афганістану. «Пшонка стайл» у бідній країні

Нині там коїться бозна-що

В мережі показали помешкання єдиного маршала Афганістану Абдула Рашида Дустума.

Він покинув країну напередодні разом із майже 80 військовими, оскільки армія «Талібану» захопила місто Мазарі-Шаріфа, столиці провінції Балх. Там у Дустума було помешкання, яке вразило талібів своїм «шиком». Ролик вони поширили у соцмережах, а його підхопили ЗМІ. 

Можете переглянути його в спільноті «Рівне. Суспільний Форум».  

Нагадаємо, що президент Афганістану Ашраф Гані зі своїм оточенням покинув країну. Про це повідомляє Tolo News. За їхніми даними Гані вже знаходиться не в Афганістані.

Як пише УП, із посиланням на таджицьку медіагрупу «Азія-Плюс», Гані в супроводі керівника своєї адміністрації Фазл Махмуд Фазлі та радника з нацбезпеки Хамдулли Мухіба попрямував в Таджикистан.

Разом із ним покинув країну маршал.

Раніше уряд Афганістану мирно передав владу над країною талібам. 

Сьогодні в історії Афганістану черговий перелом. Бойовики радикального руху «Талібан» (араб. - студенти) захопили столицю країни Кабул. Це сталося після виведення армії США у травні цього року. Торік США уклали з талібами мирну угоду.

Нині США евакуюють з Кабулу своїх дипломатів. Крім того, місію з евакуації розпочала Німеччина, яка відправить свої літаки, аби забрати дипломатів і 80 громадян Німеччини. 

Тим часом в Британії скликають із канікул парламент для обговорення ситуації в Афганістані. Там також почали евакуацію британців і направили туди 600 військових. 

Додамо, що бойовики «Талібану» звільнили в’язнів з найбільшої афганської в’язниці Пул-е-Чархі. Про це повідомило «Громадське радіо» у своєму твіттері. Як видно з відео, десятки в’язнів виходять з тюрми з речами. Станом на 2018 рік у в’язниці Пул-е-Чархі перебували до 5 тисяч ув’язнених. Ця тюрма стала відомою через катування та страти після Саурської революції 1978 року.  Вона відома стратами десятків тисяч політичних в’язнів у 1978-79 роках.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Більше оголошень