Талановитим рівнянам пропонують отримати майже 20 тисяч гривень

14 серпня

Управління туризму і культури приймає пропозиції та документи на здобуття  міської премії імені Василя Павлюка у галузі народного мистецтва

Премія присуджується за кращі здобутки (доробки) майстрів (виконавців) народного мистецтва, що утверджують гуманістичні ідеали українського народу, збагачують його історичну пам’ять, національну свідомість та самобутність, відроджують і збагачують національну (регіональну) культуру, за діяльність, що сприяє виявленню, фіксації, збереженню та популяризації етнокультурної спадщини та регіональних особливостей українського народу.

Премія присуджується до дня народження Василя Павлюка 14 серпня, починаючи з 2014 року у розмірі 18 (вісімнадцять) тисяч гривень.

Документи на здобуття міської премії імені Василя Павлюка у галузі народного мистецтва приймаються до 3 серпня 2018 року. Детальніше – у положенні про премію.

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень