Рівнян на «Музейних гостинах» очікує сюрприз

Вже наступної суботи

Щороку народні майстри, фольклорні й танцювальні колективи беруть участь у святі "Музейні гостини" на території Рівненського обласного краєзнавчого музею. Цього року захід розпочнеться 19 травня об 11:00.

Директор Рівненського обласного краєзнавчого музею Олександр Булига розповів, що під час «гостин» на відвідувачів чекає сюрприз:

Під час «гостин» відбудеться танцювальний батл разом із гостями дійства, за яким згодом планують зняти ще один кліп про музей.


У програмі свята - виставки, ярмарок, майстер-класи, фотовиставка та концерт. Відвідувачі "Музейних гостин" зможуть переглянути та придбати товари декоративно-ужиткового мистецтва. 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень