«Свобода» заявила про підтримку Віктора Шакирзяна. Заради розвитку Рівного

Щоб врешті витягнути Рівне із 90-х років (с)

Політична партія «Свобода» висловила публічну підтримку лідеру «Рівне Разом» Віктору Шакирзяну.

Про це представники партії офіційно повідомили на фейсбук-сторінці Рівненської обласної організації ВО «Свобода»:

Перед новообраними депутатами-свободівцями стоїть непросте завдання – втілити нашу програму в життя та врешті витягнути Рівне із 90-х років. Вважаємо, що повинні виконати наші першочергові завдання: розпочати очищення Рівного від корупції, а Усті та Басівкутського озера – від забруднення іншими нечистотами.

 

Ми отримали запевнення від місцевої політичної сили «Рівне Разом» та її лідера Віктора Шакирзяна і вважаємо, що ефективно спільно втілимо наше бачення розвитку міста, – йдеться у повідомленні.

Віктор Шакирзян подякував за підтримку представникам політичної партії «Свобода» і запевнив, що проблеми міста розв’язуватиме оперативно.

Наразі політичні партії ВО «Свобода» та «Рівне Разом» працюють над створенням меморандуму про співпрацю, в якому й узгодять конкретну дорожню карту змін Рівного на краще.

Також у повідомленні йдеться, що готуючись до місцевих виборів, спільно з мешканцями Рівного, свободівці напрацювали власне бачення швидких змін міста на краще і представили його у формі передвиборчої програми міської організації та кандидата на посаду міського голови Олега Осуховського.

* на правах політичної реклами

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень