Сутенер-невдаха: його засудили ще до «цього», дівчина претензій не має

Чоловік намагався вивезти дівчину у Німеччину займатися проституцією

Фото ілюстративне

Яворівський районний суд Львівщини оголосив вирок мешканцю Миколаєва, який намагався вивезти молоду львів’янку у Німеччину працювати повією.

30 жовтня 2019 року Тарас Пристай зустрівся з Віталіною у львівському ТРЦ Victoria Gardens.

Вона нещодавно пішла з дому і перебувала у скрутному становищі. Він переконав її поїхати у Німеччину працювати повією. Пообіцяв, що дівчині платитимуть 30 євро за 15 хвилин. Він також сказав, що повністю оплатить її переїзд у Німеччину, проживання та забезпечить їй охорону.

Віталіна погодилася. 5 листопада чоловік намагався перевезти дівчину через пункт пропуску Грушів –Будомєж, де його затримали поліцейські ще до перетину кордону. Чоловіка звинуватили у торгівлі людьми.

15 травня 2021 року справу Тараса Пристая розглянув Яворівський районний суд.

Чоловік визнав свою провину та попросив суд не карати його суворо. Віталіна на засідання суду не прийшла, надіславши заяву, що претензій то Тараса не має.

Суд звільнив Пристая від відбування покарання з іспитовим терміном два роки. Упродовж цього часу чоловік повинен повідомляти про зміну місця проживання та роботи та не вчиняти правопорушень, - повідомляє ЗАХІД.НЕТ.

Радіо Трек у ТelegramViber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень