Супергерої в кіно більше схильні до насильства, ніж лиходії

Вчені провели дослідження

Вчені звинуватили героїв у підвищеній схильності до насильства. За результатами дослідження кінолиходії змогли випередити протагоністів лише в шантажі і тортурах, інші негативні досягнення дісталися супергероям.

Американські фахівці з університету штату Пенсильванія підрахували, що супергерої частіше здійснюють насильницькі дії на екрані, ніж антагоністи.

Вчені переглянули десять популярних кінокоміксів 2015 і 2016 років, серед яких були «Дедпул», «Людина-мураха», «Загін самогубців», «Месники: Ера Альтрон» та інші. За результатами дослідження, на рахунку в супергероїв - 2 191 акт насильства проти 1 724 у лиходіїв.

 

 

Герої використовували смертельну зброю 6590 разів, в той час як антагоністи - 604 рази. Єдине, в чому лиходії виявилися попереду - це шантаж, тортури і приниження. На їхньому рахунку 237 епізодів проти 144 у позитивних персонажів. Чоловіки в супергеройському кіно здійснюють насильницькі дії у’пятеро частіше, ніж жінки.

Варто зауважити, що фахівці зібрали в одному дослідженні фільми з різних вікових рейтингів і з різними типами супергероїв.

 

Наші новини у Telegram

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Теги: Кіно

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Більше оголошень