ON-LINE

Супергерої в кіно більше схильні до насильства, ніж лиходії

вівторок, 06 листопада 2018
Вчені провели дослідження
Кадр із фільму "Дедпул"

Вчені звинуватили героїв у підвищеній схильності до насильства. За результатами дослідження кінолиходії змогли випередити протагоністів лише в шантажі і тортурах, інші негативні досягнення дісталися супергероям.

Американські фахівці з університету штату Пенсильванія підрахували, що супергерої частіше здійснюють насильницькі дії на екрані, ніж антагоністи.

Вчені переглянули десять популярних кінокоміксів 2015 і 2016 років, серед яких були «Дедпул», «Людина-мураха», «Загін самогубців», «Месники: Ера Альтрон» та інші. За результатами дослідження, на рахунку в супергероїв - 2 191 акт насильства проти 1 724 у лиходіїв.

 

 

Герої використовували смертельну зброю 6590 разів, в той час як антагоністи - 604 рази. Єдине, в чому лиходії виявилися попереду - це шантаж, тортури і приниження. На їхньому рахунку 237 епізодів проти 144 у позитивних персонажів. Чоловіки в супергеройському кіно здійснюють насильницькі дії у’пятеро частіше, ніж жінки.

Варто зауважити, що фахівці зібрали в одному дослідженні фільми з різних вікових рейтингів і з різними типами супергероїв.

 

Наші новини у Telegram

Теги: Кіно

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено ID-картку на прізвище Гаврильчук

    У Рівному в районі обласної лікарні знайдено ID-картку на прізвище Гаврильчук...
  • Втрачений техпаспорт на автомобіль

    Загублений техпаспорт від автомобіля SKODA Octavia  на польській...
  • У районі Басового Кута загубився цуцик

    Загубився цуцик, схожий на лабрадора. В районі Басівкута, вул....
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного