З’явився перший тизер комедії «11 дітей з Моршина»

Зірковий склад стрічки вражає

Олена Лавренюк у фільмі «11 дітей з Моршина»

Українське кіно виходить на новий рівень, наші фільми стають комерційно успішними та відомими. Навіть Голлівуд узявся допомагати нам знімати фільм «Захар Беркут», в якому, до речі, знявся відомий рівненський актор Станіслав Лозовський.

Нині у мережі з'явився тизер української комедії «11 дітей з Моршина». Продюсером стрічки став Сергій Лавренюк, а режисером - Аркадій Непиталюк.
Сюжет будується навколо стародавньої легенди, яка свідчить, що місто Моршин звели на місці падіння метеорита, багатого на рідкісний метал - осмій. У прагненні заробити легких грошенят, Сніжана вирішує обдурити всіх і заволодіти цінним об'єктом. Та несподівано на її шляху стають 11 дітей з Моршина.

До слова, акторський склад стрічки просто зірковий: Ада Роговцева, Ольга Фреймут, Володимир Горянський, Сергій Бабкін, Сніжана Бабкіна, Гарік Корогодський, Олександр Скічко, Олена Лавренюк, Анатолій Анатоліч, Ксенія Жданова та ін. Комедія вийде на великі екрани взимку.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень