Судитимуть контрабандистів наркотиків на Рівненщину

До суду скерували обвинувальний акт стосовно 2 контрабандистів наркотиків

«Встановлено, що мешканці Рівненської та Волинської областей, змовившись між собою, налагодили канал систематичного переправлення в Україну прекурсорів, обіг яких в державі обмежено та щодо них застосовано заходи контролю», – повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області.

Правоохоронці у жовтні торік затримали волинянина на пункті пропуску «Ягодин» Волинської митниці, коли той повертався в Україну з Польщі, та вилучили у нього понад 600 пігулок псевдоефедрину.

Доведено, що прекурсори чоловік повинен був доставити у місто Рівне своєму знайомому, а останній – збути на території Рівненської області.

Рівнянина ж правоохоронці затримали у Радивилівському районі у жовтні минулого року та вилучили з його автомобіля 1400 псевдоефедринових пігулок. Їх він придбав у місті Львові, оскільки не одержав замовлений ним прекурсор у спільника.

Всього ж зловмисники незаконно придбали з метою збуту майже 200 г псевдоефедрину, що становить особливо великий розмір.

За вчинення злочинів підозрюваним загрожує від 10 до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень