Раціон у пологовому Дубна міг би вразити тих, хто народжує в Рівному? (11 ФОТО)

Суддя-блогерка показала все

Суддя Дубенського міськрайонного суду Олександра Жуковська на 8-му місяці вагітності нещодавно лікувалась у Дубенському пологовому будинку.

Як повідомляє Блог «Знай більше»,

Жінка захворіла на коронавірус.

Нині Олександра вже здорова і перебуває вдома, тож вирішила поділитися враженнями про перебування у пологовому, де, крім усього іншого, ретельно фіксувала свій раціон.

Про лікарняні будні судді нагадують світлини в Інстаграмі

Серед них - сніданки, обіди та вечері, які готують для вагітних.

Може виглядає не дуже, але мені було смачно та і вистачало. В раціоні присутні не лише вуглеводи та клітковина, а й білок, що приємно здивувало.

І котлетка була добра, і величезна риба, і навіть вівсянка молочна. Та взагалі страви різноманітні (на фото не все, бо перше я брала рідко, але борщ червоний і гречаний суп класні).

В Дубенському пологовому будинку вагітним, хворим на ковід, давали ще і кефір, і сік, і навіть велику булочку з корицею, додала Олександра.

Я за своє життя лежала в стаціонарі і сама, і з маленькими дітьми (а в дитячих лікарнях харчування, зазвичай, краще) загалом 14 разів.

Але це вперше, коли повноцінно можна було обійтись суто стравами з лікарняної кухні. Респект. Дубенчани молодці, - підсумувала Її честь Олександра Жуковська.

 [media=213084]

Під цим дописом у Блозі "Знай більше" можна прочитати такі коментарі:

Юлія Папенко

Останні 5 років частенько лежала в лікарнях в різних обласних центрах України. Всюди нормальне харчування. Прожити можна. Особливо, якщо розраховуєш не на відвідувачів, а суто на лікарняну їжу.

Tatiana Polishchuk

В Рівному породіллі дають: вівсянка на воді, капусняк ( одна капуста на воді) і гороховий суп, на вечерю перловка з капустою. Відразу після пологів жінка таке не їсть, бо годує дитину. Три дні жила на бананах і булочках, бо був карантин нікого не пускали, добре, що в кружці могла ще чай зробити. Це платна палата. Так, що в Дубно крутий раціон.

Алие Пилипюк

Оооо, там мене дуже смачненько годували обожнюю столовську їжу

Марія Мялковська

Влітку а лежала в дерматологічному диспансері

Там теж добре і правильно готують повари і дуже уважно відноситься медперсонал до хворих

А в нашому пологовому я знаю багатьох акушерок і лікарів, які дуже хороші люди в побуті і уважні в своїй роботі.

Фото: Олександра Жуковська

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень