Суд: негідників, які побили АТОвця в Березному, відмовилися захищати адвокати

Шукають захисника в Рівному

В Березному сьогодні розпочалося перше судове засідання у справі про побиття АТОвця, який втратив ногу, Андрія Усача. Про це на своїй сторінці в ФБ написав рівненський активіст Юрій Дюг.

Нагадаємо, що кілька тижнів тому на Андрія напали місцеві мешканці. Чоловіка побили, пошкодили барабанну перетинку та дорогий протез.

Сьогодні судитимуть кривдників Андрія: Кожушка Олега Яковича, Ціпана Миколу Степановича. В залі повно людей. Чимало представників ветеранських організацій з Рівного. 

Суд почався з неприємних новин. Підозрювані з'явились в суд без адвоката.

Обвинувачені кажуть, що жоден адвокат з Березнівського району не погодився захищати в суді. Всі відмовились. Шукають адвоката в Рівному. 

Засідання наразі перенесли на 21 липня.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень