Суд не дозволив прокуратурі затримати охоронця Януковича

Суддя Печерського суду Києва Наталія Васильєва відмовила прокуратурі Київської області видати санкцію на затримання для доставки в суд особистого охоронця екс-президента Віктора Януковича Костянтина Кобзаря.
Про це стало відомо з ухвали Печерського суду Києва від 31 жовтня 2015 року, розміщеного в Єдиному реєстрі судових рішень.

Як випливає з документа, прокуратура області веде розслідування за заявою одного з народних депутатів України щодо незаконного перешкоджання проведенню вуличних походів за ознаками кримінального злочину, передбаченого ст. 340 КК України.

Йдеться про події, які відбувалися в січні 2014 року. Тоді начальник Служби безпеки президента України Управління державної охорони України Костянтин Кобзар, перебуваючи на значній відстані від резиденції «Межигір'я», не допустив громадян на територію вказаного села для проведення вуличного походу.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень