Суд закрив справу про зникле золото зі стоматполіклініки на Рівненщині. Заклад судиться за гроші

Колишній зубний технік наполягає на тому, що не брав золото

Колаж Радіо Трек

Кримінальне провадження відносно колишнього зубного техніка Костопільської районної стоматполіклініки Сергія Кургановича (на фото), якого підозрювали у привласненні 336 грамів золота, оціненого у близько 320 тисяч гривень, суд закрив за строком давності. Провадження відкрили за ч. 4 ст. 191 КК України (привласнення, розтрата майна у великих розмірах або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем). Як повідомила речниця Рівненської обласної прокуратури Оксана Жужельська, прокуратура подала апеляцію на це рішення.

А тим часом триває судовий розгляд цивільного позову, який Костопільська стоматполіклініка заявила до Сергія Кургановича на відшкодування завданих їй збитків.

Чоловік і далі наполягає на тому, що він не брав золото, а хто міг це зробити, каже, що не знає.

Зубні протези з золота уже багато років не виготовляють – метал роками зберігався у сейфі до того часу, поки його б не вирішили продати. Золото було у такій формі, що лише фахівець міг на вигляд зрозуміти, що це таке. Лежало воно у пакеті у сейфі, який стояв у бухгалтерії поліклініки. Матеріально відповідальною особою у той час, поки золото там зберігалося, був старший зубний технік Сергій Курганович.

У 2019 році він повідомив, що хоче звільнитися, й керівництво наполягло на проведенні позачергової інвентаризації у зв’язку зі звільненням матеріально відповідальної особи. Ось тоді й виявилася нестача 336 грамів золота 900-ї проби вартістю понад 320 тисяч гривень.

Експертиза під час розслідування справи встановила, що стороннього втручання у сейф не було, а ключ був один, і лише у Кургановича. Він же висловлював припущення, що ключ міг бути не один, а отже, й золото міг взяти хтось інший.

Слідство не встановило, куди воно поділося, як і факт того, що Курганович його комусь продав чи робив дорогі покупки.

Люди розповідали, що цей чоловік – азартний гравець, і незадовго до скандалу з золотом нібито програв велику суму.

Кажуть, грає він і далі, і що іноді Фортуна йому усміхається.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Світлана Федас

Світлана Федас

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень